שיפוץ בתים ודירות
30 בנובמבר 2017
בית קטן בערבה
19 בנובמבר 2017

שיפוץ בנינים משותפים


 

שיפוץ בניינים ובתים משותפים במרכז, באמצעות קבלן רשום מורשה האגודה לתרבות הדיור.

השיפוץ מתבצע באמצעות אפגרייד בנייה ושיפוצים בפרויקטים של שיפוץ בניינים משותפים או חידוש בתים משותפים, אנו מבצעים תכנית כוללת בה נתאם את רמת הציפיות של הדיירים מהשיפוץ. במידה וקיים חשש לתקינות וליציבות הבניין המשותף: סדקים, קריסות והתנתקות בטון מהברזל, נזמין לבניין מהנדס ונפעל על פי תכנית מהנדס לביצוע.

בעת חשיפת הברזל בעמודים מתפוררים וסדוקים יש לבצע טיפול יסודי משמר ואוטם למניעת הישנות התהליך.נחשוף את הברזל בעמודים ע"י קילוף וחציבה, הטיפול בברזל החלוד מתבצע באמצעות חומרים ייחודיים לעטיפה ולשימור, במידה ויידרש על ידי המהנדס, נחזק את העמודים והמבנה כולו באמצעות עיבוי העמודים. שיפוץ הבניין המשותף יחל עם סיום שלב השימור והחיזוק.

נזמין קבלן פיגומים מקצועי להקמת פיגום בטיחותי ותיקני חובה. נבצע קילוף של הטיח סביב קירות המבנה וניישם שכבת איטום כדי למנוע רטיבות בקירות החיצוניים. לאחר מכן נבצע שכבת טיח מיישרת, מעליה ניישם את שכבת הגמר: שליכט אקרילי מגוון במרקם עדין או גס, שפריץ עדין או צביעה בצבע גמיש המיועד לתנאי חוץ אפשרות נוספת היא חיפוי הקירות באבן או בגרניט.

שיפוץ בניינים משותפים כולל את לובי המבנה: קילוף ופירוק הריצוף והטיח בקירות פנים המבנה ריצוף באמצעות הדבקה או טיט בהתאם לגבהים של פתיחת דלת המעלית ודלת הכניסה אינטרקום. נבנה ונשבור קירות כדי לאפשר נגישות, תאורה ואוורור. שינוי החזות הכוללת: החלפת דלתות או צביעתן, החלפת המראות, הדגשת חללים חשובים באמצעות נישות גבס. נצבע את המעקים דלתות ארונות ודלתות המעליות, נחליף את האלומיניום, תיבות הדואר והאינטרקום. צביעת המבואה וחדר המדרגות נשפץ חדרים הקשורים למבנה: חדר האשפה, מחסן ומקלט. הפרויקט מתנהל מול וועד נבחר של דיירים מהבניין המשותף ואורך כ3-6 חודשי עבודה בהתאם לגודל המבנה

לפרטים ומידע נוסף - צרו ​קשר ישיר עם אייל אור ​ 054-8043138​

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.