שיפוץ בניינים משותפים
9 בינואר 2018

קבלן שיפוצים במרכז


 
 

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז יכול להפוך את הדירה הישנה שלכם לדירה יוקרתית, שתרגיש ותיראה ממש כמו חדשה, להעלות את השווי שלה במידה משמעותית וכך לשפר את איכות המגורים שלכם.

ר וצים ליהנות מאיכות מגורים גבוהה יותר? רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם? בעזרת קבלן שיפוצים במרכז אתם יכולים להפוך את הדירה הפשוטה שלכם לדירה יוקרתית, שתרגיש ותיראה כמו חדשה. במקביל, השיפוצים גם יעלו את הערך שלה, כך שאם יום אחד תרצו למכור את הידרה, היא תכניס לכם הרבה יותר כסף.

 

נדלן במרכז – ביקוש מול היצע

הביקוש לדירות במרכז הארץ, ובפרט ברדיוס של תל אביב-רמת גן, הוא גדול מאוד, וההיצע של הדירות לא מצליח להדביק את הפער. היות וכך, מחירי דירות במרכז הארץ הם גבוהים מאוד. ולמרות זאת, כדאי לשפץ את הדירה הישנה אם רוצים לקנות במקומה דירה חדשה בשווי כמה מיליונים. השיפוץ יביא להקטנה של הפער בין שווי הדירה השינה לדירה חדשה, וכך הרכישה של דירה חדשה תהיה נוחה לכם יותר מבחינה כלכלית.

כדי לדעת אילו שיפוצים כדאי לכם לעשות בדירה הישנה שלכם, עליכם להבין מי יהיה קהל היעד העיקרי שלה, ועבור מי היא תהיה מבוקשת. אם זו דירה של 4 או 5 חדרים, בהחלט כדאי לשפץ את הדירה כך שתספק מגורים נוחים ואיכותיים למשפחות. בעזרת קבלן שיפוצים במרכז מקצועי ומנוסה, אפשר להשיג את השיפוץ המתאים והמושלם, לא משנה מי יהיו הקונים הפוטנציאליים.

 
 

דגשים לתכנון של עבודות השיפוץ

קבלן שיפוצים במרכז הארץ שיש לו ניסיון רב יכול לעזור בתכנון השיפוץ של הדירה הישנה כך שהערך שלה יגדל במידה רבה עם השקעה מינימלית מצדכם. תכנון של השיפוץ הוא הדבר הבסיסי והחשוב ביותר שאתם צריכים לעשות. התכנון מאפשר להגדיר את התקציב שלכם ובמקביל גם ליצור סדר עבודה ברור, כולל לוחות זמנים, עבור הקבלן וצוות העובדים שלו.

קבלן מנוסה יכול לתת לכם אפשרויות רבות לשיפוץ של הדירה, כולל עיצובים שונים, חומרים שונים וטווח מחירים גדול. אם אתם מתלבטים ולא יודעים מה להחליט, הוא יוכל לייעץ ולעזור לכם להגיע להחלטות הנכונות עבורכם ועבור הדירה שלכם. קבלן מנוסה יודע מה מבוקש יותר ומה פחות עבור מי שמחפש דירות לרכישה במרכז הארץ, כך שהדירה שלכם תהיה מבוקשת יותר בשוק הנדל"ן אם תרצו למכור אותה. אם אתם רוצים להוסיף חדר או קומה לדירה שלכם, חשוב שתבדקו את זכויות הבנייה שיש לכם כדי להימנע מקנסות.

לפרטים ומידע נוסף - צרו ​קשר ישיר עם אייל אור ​ 054-8043138​

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.